Vložky do bot Superfeet

200 Kč
1.400 Kč
Dostupnost:
Řadit dle:
Položek na stránku:
Položek: 15
1 | 2 | Další >>
SUPERfeet Trim-To-Fit Orange for menSUPERfeet Trim-To-Fit BlueSUPERfeet Trim-To-Fit Green
SUPERfeet Trim-To-Fit Orange for menSUPERfeet Trim-To-Fit BlueSUPERfeet Trim-To-Fit Green
1.350,- Kč
1.094,- Kč
1.190,- Kč
984,- Kč
1.190,- Kč
984,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet Trim-To-Fit Orange for men.Nejnovější vložky Trim - To - Fit Superfeet ORANGE do pánské a BERRY do dámské obuvi Nové vložky Superfeet Orange a Berry jsou navrženy tak, aby zohlednily jedinečné rozdíly mezi mužskou a ženskou nohou a obuví. Bez rozdílu v tom, jestli Vaši zákazníci běhají, lyžují, jezdí na kole, chodí pěšky nebo stojí, oba modely jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly mimořádný biomechanický komfort a současně tlumení nárazů. V přední části je umístěn tlumící polštářek. Je-li zapotřebí, tento polštářek se dá buď odstranit nebo v průběhu instalace vložky (úpravy ostřihováním) se dá přemístit na jiné místo. Je ideální pro použití u sportovní a pracovní obuvi a také pro jednotlivce, kteří po dlouhou dobu stojí. Ideální pro střední a vysokou klenbu nohy a obuv s větším objemem.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet Trim-To-Fit Blue.Nejuniverzálnější model, Blue padne i do obuvi o menším objemu a nebo do přiléhavé obuvi. Tvar klenby se přizpůsobuje většině typům nohou a přitom mírněji zahloubená miska poskytuje kontrolu nášlapu a komfort. Doporučuje se pro podélně plochou nohu.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet Trim-To-Fit Green.Green poskytuje max. podporu, stabilitu, rovnováhu a tlumení nárazů. Snižuje nadměrnou pronaci.Obuv s větším objemem.

SUPERfeet Trim-To-Fit Junior BlueSUPERfeet Trim-To-Fit Berry for WomenSUPERfeet Trim-To-Fit Yellow
SUPERfeet Trim-To-Fit Junior BlueSklademSUPERfeet Trim-To-Fit Berry for WomenSUPERfeet Trim-To-Fit Yellow
990,- Kč
844,- Kč
1.350,- Kč
1.094,- Kč
1.190,- Kč
1.163,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet Trim-To-Fit Junior Blue. Nejuniverzálnější model, Blue padne i do obuvi o menším objemu a nebo do přiléhavé obuvi. Tvar klenby se přizpůsobuje většině typům nohou a přitom mírněji zahloubená miska poskytuje kontrolu nášlapu a komfort. Doporučuje se pro podélně plochou nohu.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet Trim-To-Fit Berry for Women..Nejnovější vložky Trim - To - Fit Superfeet ORANGE do pánské a BERRY do dámské obuvi Nové vložky Superfeet Orange a Berry jsou navrženy tak, aby zohlednily jedinečné rozdíly mezi mužskou a ženskou nohou a obuví. Bez rozdílu v tom, jestli Vaši zákazníci běhají, lyžují, jezdí na kole, chodí pěšky nebo stojí, oba modely jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly mimořádný biomechanický komfort a současně tlumení nárazů. V přední části je umístěn tlumící polštářek. Je-li zapotřebí, tento polštářek se dá buď odstranit nebo v průběhu instalace vložky (úpravy ostřihováním) se dá přemístit na jiné místo. Je ideální pro použití u sportovní a pracovní obuvi a také pro jednotlivce, kteří po dlouhou dobu stojí. Ideální pro střední a vysokou klenbu nohy a obuv s větším objemem.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet Trim-To-Fit Yellow poskytuje zejména komfort a podporu pro přiléhavou obuv sportovní, vycházkovou a příležitostní obuv, a je také určena pro lidi s plochou a přecitlivělou nohou, kteří mají potíže s nošením protetických pomůcek. Protože je tenká a lehká, padne do většiny typů obuvi.Pro obuv s menším objemem a s vyšším podpatkem a s užším prozutím. (brusle,lodičky aj.)

SUPERfeet Trim-To-Fit BlackSUPERfeet Trim-To-Fit Black DMPSUPERfeet HotPink for women
SUPERfeet Trim-To-Fit BlackSUPERfeet Trim-To-Fit Black DMPSUPERfeet HotPink for women
1.190,- Kč
1.163,- Kč
1.530,- Kč
1.339,- Kč
1.350,- Kč
1.339,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet Trim-To-Fit Black.Black poskytuje zejména komfort a podporu pro přiléhavou obuv sportovní, vycházkovou a příležitostní obuv, a je také určena pro lidi s plochou a přecitlivělou nohou, kteří mají potíže s nošením protetických pomůcek. Protože je tenká a lehká, padne do většiny typů obuvi.Pro obuv s menším objemem.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet Trim-To-Fit Black DMP.Vhodné pro citlivé chodidla,které vyžadují podepření. Dynamicky tvarovací proces bez tepelného procesu.Obuv s větším objemem.Doporučení pro typ klenby nohy:nízká až středně vysoká klenba(přizpůsobí se všem typům klenby).

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

SUPERfeet HotPink for women-zimní vložky.Speciálně navrženy, přizpůsobit se tvaru nohy žen a zimní obuvi. Superfeet hot pink-poskytuje podporu, tlumení nárazů a přenos energie.Technologie vrstvy v přední noze účinně reguluje teplota, která nabízí celodenní komfort.Obuv s větším objemem.

Položek: 15
1 | 2 | Další >>

PORADÍME VÁM
Matěj Velev - 774 780 561
J. Konvalinka - 774 780 566
info@online-sport.cz
Heuréka - Důvěryhodný obchod
Facebook